Our News

A A A

Płytkarz - glazurnik , tanie realizacje

Układanie płytek ceramicznych (glazurnictwo) to jeden z podstawowych elementów prac remontowych i wykończeniowych. Płytki ceramiczne takiej jak: glazura, gres, terakota można mocować do podłoża na kilka sposobów, choć najczęściej robimy to metodą "na klej".Pracę rozpoczynamy od analizy projektu lub ustaleń z klientem, umieszczając płytki "na sucho" w miejscu przeznaczenia. Następnie, tam gdzie nie uda nam się ułożyć pełnej płytki dokonujemy pomiarów, tak aby dociąć płytki.

Mając już plan rozmieszczenia gresu, glazury lub terakoty przystępujemy do przyklejania płytek do podłoża (np. podłogi). Dobieramy klej, rozmiar ząbków na grzebieniu. Gotowy klej umieszczamy na podłożu, wykonując ząbki w odpowiednią stronę.

Po wyschnięciu kleju przystępujemy do fugowania. Przed i po fugowaniu pomieszczenie jest czyszczone. Przystępujemy następnie do kolejnych prac: nakładanie silikonu, instalacja urządzeń sanitarnych i baterii w pomieszczeniach takich jak łazienka.Najbardziej pracochłonne zadania przy układaniu płytek to: wycinanie otworów w płytkach, docinanie skomplikowanch kształtów. Największą uwagę należy poświecić jednak na planowanie pracy i bardzo dokładne pomiary. Zapraszmy do skorzystania z usług naszego doświadczonego glazurnika.

 
ZAMKNIJ:[x]
koparkoladowarka do wynajecia
Zapraszamy do zkorzystania z naszych usług remontowych
Dekarz 24h - usługi dekarskie dachy,rynny,naprawy
Murowane domki ogrodowe, grille - styliczacja ogrodów profesjonalnie
układanie kostki granitowej, układanie kostki betonowej, brukarz tanio
` konserwator